Books 24X7 EngineeringPRO : Mühendislik alanında multidisipliner bir veritabanıdır. Mühendislerin günlük olarak karşılaştıkları soru ve problemlere ilgili alanda güvenilir, hızlı, kolay cevap ve çözümler sunan bir kaynaktır. 
Erişim Linki:  https://library.books24x7.com/
Son Erişim Tarihi: 31 Aralık 2018 
EconLit with Full Text : Ekonomi alanında dünyaca ünlü bir dernek olan American Economy Association’ın temel danışma kaynağı olan EconLit’in içerdiği tüm kayıtları bulunduran ve EBSCO tarafından kapsamlı bir tam metin versiyon olarak sunulan EconLit with Full Text, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri’ndeki araştırmacılar için hazırlanan en temel veri tabanıdır.

MEVBANK Mevzuat ve İçtihat Veritabanı :  "Lebib Yalkın tarafından 65 yıllık tecrübe ve en son teknolojinin imkanlarıyla  geliştirilen MEVBANK Veritabanı, mevzuat araştırmalar için en güncel  İçtihat ve Mevzuat ile yorumlu uzman Makalelerini içerir. MEVBANK  Resmi Gazete’de yayınlanan tüm kanunlar, kanun hükmünde kararnameler,  tüzükler, yönetmelikler, tebliğler,Vergi, Sosyal Güvenlik, Ticaret ve Finans, Dış Ticaret, Gümrük, Hukuk, Yönetim Sistemleri ve Sektörel ana kategorileri de, Sağlık, İnşaat, Sigortacılık, Ticaret, Turizm, İhracat,İthalat, Bilişim, Gıda, Çevre,Enerji, Avrupa Birliği, Devlet Memurları Mevzuatı gibi 64 konu başlığı altında, emsal teşkil edecek içtihat, makaleler ve hukuk literatürü ile ilişkilendirilmiş olarak sunulmaktadır.  Üniversiteler için özel hazırlanan Yükseköğretim Mevzuatı’na da  ulaşabilirsiniz.”

Erişim Linki: https://www.lebibyalkin.com.tr/mevzuat/kurumsal-abone/adana-bilim-teknolojiuniversitesi

Son Erişim Tarihi : 25 Aralık 2018

Vidobu Vidoe Eğitim Programı : Tamamı alanında uzman eğiticiler tarafından hazırlanan 10.821+ video eğitim içeriğine sahiptir.
Erişim Linki: www.vidobu.com
Son Erişim Tarihi: 31 Aralık 2018